نمایندگی فروش پوش فیت زیر قیمت 09121243350

پلیران‌نیوفلکس‌آذین‌نیوپایپ‌

شیرآلات قهرمان در حال فعالیت است

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان اکبر بهنامجو، استاندار اردبیل در نشست با سرمایه گذار کارخانه شیرآلات قهرمان گرمی با اشاره به بازدید اخیر خود از شهرک  احداث شده توسط این سرمایه گذار گفت: به منظور کمک به توسعه  در کارخانه شیرآلات قهرمان، تسهیلاتی از محل تسهیلات روستایی که در حال ابلاغ به استان می باشد به این واحد  اختصاص می دهیم .

شیرآلات قهرمان اصل

وی برنامه ریزی برای برطرف کردن برخی مشکلات این کارخانه را ضروری دانست و ادامه داد:  با کاستن از هزینه های سربار و تقویت سرمایه در گردش مورد نیاز برای خرید مواد اولیه و مواردی از این قبیل، سرمایه گذار این کارخانه،  قادر خواهد بود  600 شغل جدید در شیرآلات قهرمان در سال آینده ایجاد کند که کمک بسیار بزرگی برای مردم شهرستان گرمی خواهد بود.

بهنامجو در این دیدار بر لزوم افزایش ظرفیت و استفاده از نیروهای انسانی موجود در منطقه و ضرورت رعایت حقوق کارگران شاغل در شیرآلات قهرمان تاکید کرد.

وی افزود: دولت تدبیر وامید نسبت به فراهم نمودن زیرساخت ها و تامین انرژی مورد نیاز این واحد صنعتی در قالب شهرک صنعتی بخش خصوصی اقدام نموده است.

 شیرآلات فلاش تانک قهرمان نمایندگی شیرآلات قهرمان روشویی کابینتی کابینت روشویی قیمت شیرآلات قهرمان اطلاعات فنی شیرآلات قهرمان